Poznaj naszą firmę

O nas

trzy słowa, które nas charakteryzują:

Wiedza, doświadczenie, umiejętności

Agencja Interaktywna "Flight Level" - krótka notka

Nasza firma powstała w styczniu 2016 roku. Pierwotnie była agencją typowo marketingową – zajmowała się pozycjonowaniem stron internetowych. Z czasem doszły kolejne usługi: tworzenie stron internetowych, tworzenie kampanii w Google Ads (wtedy: Google AdWords), czy prowadzenie profili na Facebooku i ich skuteczna reklama.

W połowie 2016 roku, firma „Flight Level” zaczęła współpracę z Realizatorami projektów unijnych. W jednych z projektów zajmowała się kompleksową akcją promocyjną. W drugim zajęła się koordynacją – kompleksowym zarządzaniem wszystkimi etapami w projekcie dotacyjnym. Związane to było z wiedzą i dotychczasowym doświadczeniem właściciela firmy, który zajmował się pracą przy funduszach europejskich jeszcze przed założeniem własnej działalności.

W następnych latach, firma zajmowała się zarówno tworzeniem, jak i pozycjonowaniem stron internetowych oraz zarządzaniem w projektach unijnych (dotacyjnych). Podejmowała także zlecenia z zakresu oceny formularzy, czy biznesplanów w ramach tych projektów. 

Trzeci filar, który towarzyszył firmie od samego początku, to wszelkie usługi związane z dronami: filmowanie z powietrza, robienie profesjonalnych zdjęć, wykonywanie zdjęć 360 stopni. Robiliśmy także montaż filmów z drona, zajmowaliśmy się profesjonalną obróbką graficzną. Jako pewną ciekawostkę można dodać, że wyspecjalizowaliśmy się w kręceniu całych meczów z powietrza. Od kilku lat partnerujemy Widzewowi Łódź, a przez wiele sezonów kręciliśmy całe mecze z powietrza.

Z czasem dochodziły kolejne usługi, głównie związane z obsługą projektów unijnych – tj. doradztwo w zakresie pisania biznesplanów, doradztwo dla start-upów założonych w ramach projektów, usługi szkoleniowe itp.

W roku 2018 zostaliśmy Partnerem jednego z projektów dotacyjnych, przejmując część obowiązków związanych z jego realizacją. Następnie, w roku 2019 złożyliśmy wniosek o dofinansowanie projektu „Innowacyjny biznes”,  który… wygrał cały konkurs – tym samym, uzyskaliśmy dofinansowanie na realizację własnego projektu, stając się operatorem w dysponowaniu wsparcia unijnego.

W roku 2020 złożyliśmy wniosek o kolejny projekt dotacyjny (Innowacyjny biznes II), który podobnie jak rok wcześniej… wygrał cały konkurs, organizowany przez instytucję pośredniczącą. Tym samym, obecnie głównym działaniem firmy jest realizacja własnych projektów dotacyjnych.

Jakby było mało, składaliśmy kolejne wnioski o dofinansowanie, które ponownie wygrywały bądź zajmowały czołowe miejsca rankingowe w swoich konkursach. W ten sposób przystąpiliśmy do realizacji projektów dotacyjnych dla osób młodych, poniżej 30 roku życia.

Nasza firma przez lata ewoluowała i rozwijała się. Dostosowywaliśmy do sytuacji, zmienialiśmy nasze usługi, dywersyfikowaliśmy ryzyko biznesowe, wchodząc w coraz nowe obszary. W każdym z obszarów staramy się być liderem; staramy się zatrudniać najlepszych specjalistów. Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, którzy nastawieni są na sukces.

Poznaj naszego szefa

Dominik Majewski - założyciel firmy Flight level

Każdy okręt ma swojego kapitana. Nie inaczej jest w „Flight Level”. Głową firmy jest Dominik Majewski, ekonomista, przedsiębiorca, praktyk i teoretyk biznesu oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Poznajmy się bliżej!

Dominik Majewski z wykształcenia jest ekonomistą. Skończył studia magisterskie, a następnie doktoranckie na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Podczas studiów doktoranckich prowadził zajęcia dla studentów UŁ.


Jest wieloletnim praktykiem 

I Have Been Featured In:

Free Estimation

Request A Quote

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.