tworzenie stron www łódź

Tworzenie stron internetowych

Agencja Interaktywna „Flight Level” zajmuje się również tworzeniem stron internetowych. Specjalizujemy się w tańszych dla zamawiającego stronach www, wykonanych w znanych systemach zarządzania treścią (CMS), opartych na modułach, takich jakich: WordPress, Drupal czy choćby Joomla!, które wykonane są na szablonach. Możemy stworzyć również bardziej zindywidualizowaną stronę.

Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, firm, instytucji. Chętnie współpracujemy z realizatorami projektów finansowanych ze środków unijnych (np. POWER), dla których tworzymy strony (a także profile social media) i nimi następnie zarządzamy i administrujemy, zdejmując wiele obciążeń z realizatorów tychże projektów UE.

Ofertę staramy się dedykować głównie dla firm w Łodzi i okolicach, gdyż cenimy sobie dobry kontakt z Klientem – najlepiej na osobistych spotkaniach. Nie wszystko da się przekazać przez telefon czy mailowo. Jednakże, jeśli jesteś z innych rejonów Polski – nie martw się, również pomożemy.

Strony optymalizujemy pod kątem tekstowym, jak i SEO, a także możemy je następnie pozycjonować. Tworzymy również kampanie Google AdWords.
Nasze strony internetowe są responsywne, tzn. że poprawnie i wygodnie dla użytkownika wyświetlają się również na urządzeniach mobilnych (tabletach czy smartfonach). Dostosowują się do wymiarów ekranu.

Możemy wykonać zdjęcia lu filmy na stronę. Oferujemy nie tylko zdjęcia z lustrzanki – możemy dołączyć nagranie bądź fotografie wykonaną z lotu ptaka – za pomocą drona.

W przypadku chęci skorzystania z oferty, zapraszamy do kontaktu. Formularz kontaktowy jest na głównej stronie Flight Level.

Obrazek powyżej: Screen strony internetowej naszej Agencji Interaktywnej, wykonanej w WordPress.