Skuteczne pozycjonowanie Łódź

Skuteczne pozycjonowanie

Powyższy przykład pokazuje, jak zwiększa się klikalność strony, która jest pozycjonowana. Tę stronę (z powodu tzw. „tajemnicy zawodowej” nie możemy podać jej adresu) zaczęliśmy pozycjonować pod koniec grudnia – wtedy jej prawie nikt nie odwiedzał, ginęła w „odmętach internetu”. Po naszych zabiegach, jej pozycje w wyszukiwarkach na najważniejsze słowa kluczowe, ale także na tzw. „długie ogony”, zaczęły rosnąć. Strona pojawiała się coraz wyżej w wynikach wyszukiwania w Google i w innych wyszukiwarkach.

W Agencji Interaktywnej „Flight Level” możliwa jest płatność tylko za uzyskany efekt.

Zasady są proste. Wyceniamy dla Ciebie kilka-kilkanaście fraz kluczowych. Słowa kluczowe, które generują duży ruch, są zazwyczaj droższe niż słowa kluczowe. Poznajesz ceny za uzyskanie odpowiednich miejsc w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w Google. Gdy Twoja strona osiągnie miejsce w TOP 10, zaczynasz płacić. Tylko i wyłącznie za dni, podczas których strona była powyżej 10 miejsca w wynikach wyszukiwania. Nie ma wyników = nic nie płacisz. Im wyżej, tym masz więcej Klientów na swoje produkty lub usługi – tym zapłacisz więcej. Przy wyborze wielu słów kluczowych możliwe rabaty i zniżki. Gdy Twoja strona jest już wysoko w wynikach wyszukiwania – także możesz liczyć na atrakcyjną ofertę. Gdy zaczynasz działać – nie martw się, ustalimy ofertę na pierwszy rok współpracy, a potem dostosujemy ją.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą i chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń lub napisz do nas. Kontakt bez problemu najdziesz na Flight Level.

Wykres pochodzi z Google Search Console, narzędzi dla webmastera i dotyczy jednej z pozycjonowanych przez nas stron.