Nagrywanie meczów z drona

„Flight Level” nowym Partnerem RTS Widzew

Z ogromną dumą pragniemy poinformować, że Agencja Interaktywna „Flight Level” została nowym Partnerem Klubu RTS Widzew Łódź.

Link do komunikatu na oficjalnej stronie klubowej – ŁączyNasWidzew.pl.

Będziemy wspierać Klub głównie poprzez dostarczanie materiałów filmowych nagranych za pomocą drona. Nagrywanie meczów z powietrza służyć będzie nie tylko do celów promocyjnych klubu, a także ma pomóc sztabowi trenerskiemu w analizie pomeczowej i poprawie taktyki i ustawienia na kolejne mecze. Jest to dla nas również doskonała promocja dla naszej innowacyjnej usługi – nagrywania wydarzeń sportowych, w tym meczów piłkarskich z powietrza.

Niejednokrotnie będziemy uczestniczyć podczas treningów Widzewa oraz wizytować budowę stadionu przy Al. Piłsudskiego.

Pomożemy również w promocji Klubu. Razem z Klubem przygotowujemy nowe sposoby pozyskiwania funduszy ze sponsoringu.

Wierzymy, że między innymi dzięki naszej współpracy, Widzew Łódź – ostatnia polska drużyna w Lidze Mistrzów – stopniowo będzie wracać na swoje należne miejsce – czyli do piłkarskiej Ekstraklasy. Wierzymy również, że za naszym przykładem podążą kolejne firmy, które wesprą Klub. Liczymy na długą i owocną współpracę.

Na zdjęciu powyżej znajduje się zdjęcie z jednego z ostatnich meczów, który nagraliśmy: Widzew Łódź – Zawisza Pajęczno, który odbył się na Stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi.

A poniżej kulisy tego meczu w obiektywie drona:

Przedstawiamy również rozszerzony skrót meczu Widzew Łódź – Włókniarz Zelów:

Więcej materiałów trzeba szukać na oficjalnych kanałach Klubu, w tym na WidzewTV na Youtube.